Maarten Haverkamp nieuwe burgemeester De Bilt

1 dag geleden
1 dag geleden
Maarten Haverkamp is tijdens een bijzondere raadsvergadering op 28 mei beëdigd als burgemeester van De Bilt. Commissaris van de Koning Hans Oosters nam de ambtseed af.

De Biltse gemeenteraad koos de nieuwe burgemeester uit veertig kandidaten. Haverkamp was hiervoor regiodirecteur Noord-Oost Nederland van NS. Politieke ervaring deed hij op gedurende tien jaar in de Tweede Kamer. Daarvoor was Haverkamp raadslid in Nederhorst den Berg.

Commissaris Oosters roemt zijn strategische denkkracht, betrokkenheid, gevoel voor humor en aandacht voor intermenselijke verhoudingen. “Jouw kwaliteiten sluiten mooi aan op wat men in De Bilt wil.”

De Bilt moest op zoek naar een nieuwe burgemeester nadat Sjoerd Potters begin oktober 2024 burgemeester werd van Helmond. Sindsdien was Marcel Fränzel waarnemend burgemeester.

Op de foto: Commissaris van de Koning Hans Oosters en Maarten Haverkamp bij de beëdiging (foto: Robert Oosterbroek).
Op de hoogte blijven van onze updates?

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Inschrijven
Meest gelezen
Meest recent

Utrecht Business Nr2 2025

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Inschrijven
Utrecht Business is een uitgave van Van Munster Media