Nieuws

14-04-2025 07:59

Circulaire Innovatie Top 2025

In Jaarbeurs Utrecht werden op 11 april de winnaars van de Circulaire Innovatie Top 2025 bekendgemaakt. Vijftien innovatieve ondernemers uit vijf provincies streden in drie categorieën om de nationale eer.

Circulaire Changemaker werd Mended. “Ik ben ontzettend trots – dit laat opnieuw zien dat reparatie écht mainstream aan het worden is,” zegt onderneemster Agnes Weber. “De volgende stap is groter en beter, want er is nog zoveel ruimte om te groeien. Repareren moet net zo makkelijk en verslavend worden als nieuw kopen.”

Bubbleflush kreeg de prijs voor Circulaire Start-up. “We tikken veel belangrijke boxen aan en dat heeft nu zijn waardering gekregen,” aldus Dennis Luiten. “Het is super en spannend tegelijk. We voorkomen niet alleen CO?-uitstoot, maar maken ook iets dat echt impact heeft.”

Voor Circulaire Ketensamenwerking werd LAB – Lelystad Airport Businesspark – bekroond. Dennis Meerburg: “We zijn enorm trots en blij dat we deze prijs hebben gewonnen. Het voelt als echte erkenning en bevestigt dat we op de goede weg zijn.”

De Circulaire Innovatie Top is een initiatief van VNO-NCW Midden, in samenwerking met partners als PreZero, Het Versnellingshuis, De Groene Groeiers en Cise Network. Het evenement biedt circulaire ondernemers een podium om op te schalen, te verbinden en te inspireren.

Foto: VNO-NCW Midden

 
delen:
Algemene voorwaarden | privacy statement