Verzuim terugdringen, duurzame inzetbaarheid vergroten en meer werkplezier op de werkvloer. Het zijn thema’s die bij steeds meer organisaties hoog op de agenda staan. Toch blijft het vaak zoeken naar de juiste aanpak. Want waar begin je? En hoe zorg je ervoor dat inzetbaarheid niet iets wordt van HR alleen, maar iets dat echt leeft in je hele organisatie?
Bij Hera Inzetbaarheid geloven we: werkplezier is geen toeval. Het is het resultaat van een doordachte strategie – met oog voor de mens én voor de cijfers. “We maken duurzame inzetbaarheid tastbaar, concreet én menselijk,” zegt Corina Blokland, oprichter van Hera. “Dat begint met het bepalen van de stip op de horizon: waar wil je naartoe? En vooral: hoe wil je daar komen?”
De kracht van realistische doelen
Veel organisaties worstelen met het formuleren van heldere inzetbaarheidsdoelen. Een gewenst verzuimpercentage of een stijging in medewerkerstevredenheid klinkt goed, maar hoe maak je het haalbaar en meetbaar?
Bij Hera combineren we kwantitatieve doelen (zoals een realistisch verzuimpercentage of een hogere tevredenheidsscore) met kwalitatieve doelen. Denk aan: “Iedere medewerker heeft voor de zomer een goed gesprek gevoerd over werkplezier” of: “Binnen drie maanden kent 80% van het team de nieuwe gedragsafspraken.”
Door deze combinatie ontstaat beweging – én eigenaarschap.
Voor wie echt wil bouwen
Hera Inzetbaarheid werkt vooral met organisaties die verder willen kijken dan de korte termijn. Leidinggevenden, HR-teams en bestuurders die het gesprek aan durven gaan over werkplezier, eigenaarschap en toekomstbestendigheid. We bieden ondersteuning in de vorm van analyse, strategisch advies, training én inzetbaarheidscoaching.
Dat doen we op een betrokken en praktische manier. Niet als buitenstaanders met een rapport onder de arm, maar als partner die naast je staat en meedenkt over wat er echt nodig is.
Inzetbaarheid als kompas
Onze missie is simpel: we helpen organisaties om verzuim te voorkomen en inzetbaarheid te vergroten – niet door harder te rennen, maar door slimmer én samen te werken.
Want werkplezier is geen luxe. Het is een randvoorwaarde voor gezonde organisaties met gemotiveerde mensen. En dat begint met een goede strategie.
Meer weten over hoe Hera Inzetbaarheid ook jouw organisatie in beweging kan brengen?
Stuur een berichtje naar hallo@hera.nl of neem een kijkje op www.hera.nl.
Utrecht
Business
☰
bekijk overige regios
Noord-Limburg Business
Achterhoek Business
Rivierenland Business
Vallei Business
Utrecht Business
Driesteden Business
Arnhem Business
Nijmegen Business
Op de hoogte blijven van onze updates?
Utrecht Business Nr3 2025
Bruggen bouwen met WGROW: Ben jij een echte leider of een duurbetaalde kracht?Tijd voor een Utrechts Defensie-Innovatiecluster Column Finch: Als ondernemen misloopt; bestuurders en dure lessenWiththegrid rolt energiebeheersystemen internationaal uitEnergiefonds Utrecht versnelt verduurzaming met passende leningenDaiwa House trots op Befu-project voor WooninZO! Lenteborrel in Liemès inspirerend en verbindend Dennis Engelsman (IGNE): Mijn hart ligt bij wat ik hier doe Crossroads 2025: kloppend hart van de startupsceneColumn The LiveLab: Ik heb niet gestudeerdHera maakt duurzame inzetbaarheid tastbaar, concreet en menselijkTurien & Co en Albatros Assurantiën voorzien het onvoorzieneColumn Spring Effect: "Ik kan het zelf het allerbeste" Florerende Utrechtse startupsector mist grote investeringenZO! Zomerborrel: nieuwe inzichten in de GeertekerkDigitale hygiëne voorkomt overbelastingColumn LinkLeads: zo word je een autoriteit op LinkedInColumn Come and Connect : Zou je de eigen interne dienstverlening als klant accepteren?De overeenkomst tussen ondernemers en diplomatenOdoo: één systeem voor de volledige bedrijfsvoeringEldee Expo Experts: beleving met impactVerhaaltje van NonVerbaaltje